Regulament Admini I1wpdk
Ne-am mutat pe http://www.csromania.com sectiunea dr.csromania.com

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Regulament Admini I1wpdk
Ne-am mutat pe http://www.csromania.com sectiunea dr.csromania.com

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ne-am mutat pe www.csservers.ro !!! SERVER DEATHRUN NON-STOP !!! va asteptam IP server: dr.csservers.ro

Radio Kiss FM

Ultimele subiecte

» Forum
Regulament Admini EmptyDum Iun 27, 2010 2:28 pm Scris de Leo97Bk

» Monk~ BAN PERMANENT!!!
Regulament Admini EmptyLun Iun 21, 2010 3:28 pm Scris de seby

» *F.B.I.*Imar' BAN
Regulament Admini EmptyLun Iun 21, 2010 3:26 pm Scris de seby

» cerere admin DrM|BoGDaN
Regulament Admini EmptyLun Mai 31, 2010 7:12 pm Scris de seby

» Cerere admin
Regulament Admini EmptyLun Mai 31, 2010 7:09 pm Scris de seby

» cerere unban evolution
Regulament Admini EmptyLun Mai 31, 2010 2:04 pm Scris de EvoluTioN.

» Cerere Admin
Regulament Admini EmptyLun Mai 31, 2010 12:05 pm Scris de IgGyArBuKlE

» REclamatie ADMIN Rayback92
Regulament Admini EmptyMier Mai 19, 2010 9:54 am Scris de IgGyArBuKlE

» [Walle]Redirecte Leo97Bk
Regulament Admini EmptyLun Mai 10, 2010 8:38 pm Scris de Leo97Bk

» Ati vrea sa schimba deathrun?(intrati si dativa parerea)
Regulament Admini EmptyVin Mai 07, 2010 7:27 pm Scris de Leo97Bk

Ceas

Download

Walle Community

2 participanți

    Regulament Admini

    IgGyArBuKlE
    IgGyArBuKlE
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 171
    Data de inscriere : 09/03/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Romania,Baia Mare

    Regulament Admini Empty Regulament Admini

    Mesaj Scris de IgGyArBuKlE Vin Feb 26, 2010 8:45 pm

    Regulament Admini:

    1.Nu schimbati harta fara vot


    2.Atunci cand dati voturi pentru o harta nu dati doar o singura harta,se dau la vot 3 harti

    3.Nu dati banuri fara poze si/sau demo iar mai intai de poze stati spec pe suspect apoi daca va fi necesar faceti si poze

    4.Folositi un limbaj civilizat si nu injurati si jigniti alti jucatori,fie ei playeri sau admini

    5.Folositi comanda destroy doar pe cei care folosesc aim hack sau speed nu ca in prezent pentru injurii sau alte motive asemanatoare

    6.Cand un player foloseste un limbaj ofensator sau jignitor folositi doar comenzile amx_gag,admin_llama nu mai dati ban

    7.Nu mai dati banuri la cei ce dau in chat diverse link-uri sau ip-uri care nu sunt date in mod intentionat,llama/gag iar cei cu nume [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]****** schimbati-le numele in cel al forumului nostru nu ii banati, amx_nick walle-servers

    8.Nu mai va concentrati doar pe fraguri si joc,luati in calcul si eventualii suspecti de cod indiferent la ce level va aflati nu lasati pentru urmatoarea harta ca poate nu mai intra

    9.Toti adminii de la obtinerea adminului au obligatia de as face cont pe forum in cel mult 7 zile de la obtinerea accesului,in caz contrar scoaterea adminului

    10.Nu lasati playerii sa spea spectatori fara motive,multi porbabil stau pentru acumularea de ore

    11.Interzisa absolut orice comanda intre admini indiferent de gradul acestora.Exceptii doar la amx_ss

    12.Nu va mai grabiti sa ii banati pe cei care prezinta SS-urile mai greu,dati-le termen cel putin 5 min

    13.Incercati sa fiti cat se poate de activi pe server,daca nu se va intampla asta veti fi suspendati pentru inactivitate fara drept de recuperare a gradului,incepeti de la slot.

    14. Nu restartati runda si nu schimbati harta daca liderul este deja la level 4


    Am facut acest regulament pe intelesul tuturor si orice incalcare a cel putin una din regulile de mai sus va fi pedepsida cu scaderea unui grad din accesul existent!
    seby
    seby
    Semi Pro
    Semi Pro


    Numarul mesajelor : 43
    Data de inscriere : 06/03/2010
    Varsta : 28
    Localizare : Romania, Tg-Mures

    Regulament Admini Empty Re: Regulament Admini

    Mesaj Scris de seby Mier Mar 10, 2010 9:30 am

    E tare regulamentul:D eu il respect:D si il voi respecta:D

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 3:20 am